Pod dobrą opieką

Kalimera Grecos!


Kalimera, czyli „dzień dobry”

„Kalimera” to jedno z najradośniejszych greckich słów. Przywitamy Cię nim niezależnie od tego, czy wylądujesz w Grecji w dzień czy w nocy.

KALIMERA GRECOS! to nie tylko nazwa, jaką nadaliśmy naszemu serwisowi rezydencko-animacyjnemu, a mówiąc prościej, zespołowi ludzi zakochanych w Grecji, których powołaniem i pasją jest dzielenie się z Tobą tym gorącym uczuciem. „Kalimera” to także najserdeczniejsze powitanie, jakiego w naszych biurach używamy na co dzień.

Od początku do końca chcemy być z Tobą i dla Ciebie. Opowiemy Ci o naszej Grecji, podpowiemy dokąd się udać i pomożemy w doborze najlepszej oferty. Cały nasz zespół pracuje po to, żebyśmy mogli zaprezentować Ci najlepszą możliwą ofertę Wielkich Greckich Wakacji, a potem spełnić Twije marzenie o idealnym wypoczynku.

Przed wylotem rozglądaj się za osobą w grecosowym kapeluszu przy stanowisku odpraw. Po wylądowaniu Twój rezydent przywita Cię na lotnisku, wskaże Ci autokar, zorganizuje transfer do hotelu, przekaże szczegóły dotyczące zakwaterowania i wszystkie inne niezbędne informacje.

Zespół Grecosa zagwarantuje bezpieczeństwo i zapewni Ci idealne warunki do przeżycia pod jego opieką Twoich Wielkich Greckich Wakacji – pełnych radosnego luzu, bardzo daleko od szarej codzienności!

W razie nagłej potrzeby w czasie Twoich wakacji nasze telefony są czynne przez 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu
Przejdź do kontaktu

Będziemy Twoim przewodnikiem po naszej Grecji

Słońce przez większą część roku, morze w niezliczonych odcieniach błękitu, złocisty piasek, wąskie uliczki z bieloną zabudową, liczne zabytki światowej klasy i zdrowa, pyszna kuchnia. W tych słowach zawiera się cała Grecja. Ale czy na pewno? Dokładamy kilka swoich puzzli do tej kolorowej układanki i zapraszamy Cię do naszej Grecji!

Na Grecji znamy się jak nikt inny!

Od 19 sezonów przemierzamy Grecję wzdłuż i wszerz, by odkrywać coraz to nowe, fascynujące miejsca. Dzięki temu mamy pewność, że kiedy zwrócisz się do nas z pytaniem o wymarzone wakacje – będziemy znali odpowiedź. Grecja jest naszą pasją i wielką miłością. Chcemy się nią dzielić – właśnie z Tobą!

Grecos Holiday to polska firma z siedzibą w Poznaniu, zatrudniająca ponad 100 pracowników w Polsce i dwukrotnie więcej w Grecji.

Grecos Holiday to wynik współpracy dwóch poznańskich biur podróży. Kluczowym dla ich rozwoju okazał się sezon 2005, kiedy to uruchomiły projekt Lato w Grecji, wysyłając do Grecji czarterami kilka tysięcy osób. Sukces przedsięwzięcia zaowocował powołaniem do życia nowej marki, Grecos Holiday, która od 2006 roku firmuje wakacje czarterowe do Grecji. Przez kolejne lata Grecos rozwinął swoją ofertę i wysłał na Wielkie Greckie Wakacje ponad milion zadowolonych Klientów. Dzisiaj oferuje 20 greckich destynacji, obejmując siatką wylotów cały kraj.

Stanowimy zgrany i doświadczony zespół, który uwielbia nowe wyzwania i oddaje się im całkowicie. Nasi managerowie kontraktują hotele w całej Grecji, a rezydenci znają zakątki i historie, o których nie śniło się innym przewodnikom! Jesteśmy specjalistami od Grecji. Świadomie i konsekwentnie budujemy markę opartą na wiedzy i pasji. Jeśli nie wiesz, jak spędzić niezapomniany urlop, możesz skorzystać z naszych pomysłów na Twoje Wielkie Greckie Wakacje. Pozwól nam zostać Twoim przewodnikiem po naszej Grecji!

Poważany partner Greków

16 000 km linii brzegowej, ponad 6 000 wysp i wysepek oraz branża turystyczna o ugruntowanej renomie sprawiają, że Grecja jest wymarzonym kierunkiem wakacyjnych podróży. Grecos Holiday od lat współpracuje z Grecką Narodową Organizacją Turystyczną. Wspólnie staramy się pokazać Polakom dlaczego to właśnie Grecja jest urlopowym Numerem Jeden.

Zapraszamy do poznania Grecji naszymi oczami!

Grecja jest naszą pasją Zarząd Grecos Holiday

Wojciech Skoczyński Prezes Zarządu

Absolwent Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Swoją zawodową przygodę z turystyką rozpoczął w 1998 roku, od pracy rezydenta w rodzinnej firmie. Dzięki temu poznał branżę i specyfikę pracy w turystyce w najdrobniejszych szczegółach. Jest zapalonym graczem w golfa i w tenisa. Uważa, że prowadzenie firmy, w której łączy się ciężką pracę z pasją to spełnienie marzeń.

Alicja Skoczyńska Prokurent

Pierwsze kroki w branży turystycznej stawiała jeszcze na studiach na Akademii Rolniczej. Początkowo organizowała wyjazdy wspólnie z grupą znajomych. Po 10 latach pracy i zdobyciu doświadczenia, zdecydowała się na otwarcie jednego z pierwszych prywatnych biur podróży w Poznaniu. Dzięki swojej pracy zwiedziła cały świat, jednak najbardziej ze wszystkich miejsc pokochała Grecję.

Janusz Śmigielski Wiceprezes Zarządu

Absolwent Politechniki Poznańskiej oraz Studiów Podyplomowych Organizacji i Zarządzania Gospodarką Turystyczną na Poznańskiej AWF, który miłość do podróży odkrył w sobie jeszcze na studiach. Od początku zajmował się organizowaniem wycieczek i autokarem przejechał niemalże cały kontynent. Pasję rozwijał w rodzinnej firmie. Doświadczenie zdobyte w tym okresie dało wiedzę konieczną do wystartowania z najważniejszym projektem, jakim okazał się Grecos Holiday.

W gronie zwycięzców Nagrody i wyróżnienia

Zaufanie, bezpieczeństwo i wysoka jakość świadczonych usług Nasze osiągnięcia

ŚCISŁA CZOŁÓWKA

Grecos Holiday posiada rating "AA"

Znajdujemy się w gronie liderów ratingu „Rzeczpospolitej”, czyli jednego z najważniejszych ratingów touroperatorów na polskim rynku, będącego barometrem kondycji całej branży.

18 SEZONÓW BEZPIECZNYCH WAKACJI

Pewność wyboru - od lat!

Za nami 19 sezonów udanych greckich wakacji – sezonów spełnionych wakacyjnych marzeń i sezonów bezcennego doświadczenia!

PONAD MILION ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

Wasze Wielkie Greckie Wakacje!

W ciągu kilkunastu lat działalności zaufało nam ponad milion Klientów. Wspólnie tworzymy społeczność grekomaniaków, którzy kochają do Grecji wracać – zawsze!

80 MILIONÓW ZŁ SUMY GWARANCYJNEJ

Pełen wymiar bezpieczeństwa!

Dbamy o zaufanie naszych klientów, dlatego ich urlopy zabezpieczamy wysoką sumą gwarancyjną.

10 KLUBÓW OPA! GRECOS

Animacje dla całej rodziny!

W każdym z naszych 10 klubowych hoteli masz okazję przeżycia czegoś więcej na swoich Wielkich Greckich Wakacjach! Klub OPA! to świetna zabawa z polskimi animatorami w międzynarodowym towarzystwie.

POZNAJ WSZYSTKIE TWARZE GRECJI

Bo grecki relaks niejedno ma imię!

Grecję odkrywać można na nieskończenie wiele sposobów i nieskończenie wiele jej odcieni warto poznać. Największy wybór słonecznych greckich plaż – tylko w Grecosie!

BLISKO 250 HOTELI

Starannie wyselekcjonowana oferta!

Dbamy o staranny dobór hoteli w naszej ofercie tak, by nasi Klienci byli zawsze zadowoleni z wyboru.

9 LOTNISK W POLSCE

Jeszcze większy wybór!

Teraz na wakacje z Grecosem możesz wybrać się z aż 9 polskich miast. Wybierz najwygodniejszą dla siebie opcję i ciesz się jak najkrótszą podróżą!

14 LOTNISK DOCELOWYCH

Jeszcze więcej Wielkich Greckich Wakacji!

Mając na uwadze Twój komfort – latamy na aż 14 zagranicznych lotnisk. Chcemy, by Twoja podróż przebiegła jak najsprawniej, a wakacje były możliwie jak najdłuższe!

25 KLUBÓW DELFINKI

Wakacje pełne frajdy!

Mamy najwięcej klubów animacyjnych w Grecji! Udany wypoczynek to dla nas zadowolenie całej rodziny! Uśmiech na twarzach najmłodszych zapewnią animatorzy Klubów Delfinki, dzięki którym Twoje dziecko spędzi niezapomniane wakacje!

Gwarancja bezpiecznych wakacji

z Grecos

O nas
19
SEZONÓW
bezpiecznych
wakacji
PONAD
MILION
zadowolonych
Klientów
BLISKO
250
HOTELI
w ofercie
80 MLN PLN
sumy gwarancyjnej
wakacji