Gwarancja

bezpiecznych wakacji!

Zobacz, jak u nas wygląda proces rezerwacji wycieczki.
Prosta i przyjemna droga wprost na Twoje wymarzone wakacje!

wakacje Pod dobrą opieką

Jesteśmy wiodącym organizatorem wakacyjnych wyjazdów polskich turystów do Grecji. Na nasz sukces pracuje zespół profesjonalistów, dla których Grecja to nie tylko turystyczna destynacja, ale przede wszystkim pasja. Od 17 sezonów organizujemy wakacje dla ponad miliona Polaków.

Rating Najwyższej próby

Grecos Holiday wymieniany jest jako jeden z liderów ratingu touroperatorów „Rzeczpospolitej”, który jest jednym z najważniejszych barometrów kondycji branży. Utrzymywana najwyższa ocena AA jest odzwierciedleniem stabilności finansowej firmy.

SUMA
GWARANCYJNA - 80 MLN
ZŁOTYCH!

Dbając o zaufanie Klientów i chroniąc ich wypoczynek, firma Grecos Holiday uzyskała wysoką kwotę gwarancji ubezpieczeniowej na sezon 2024, aż 80 000 000 zł.

Nowa gwarancja została wystawiona przez Towarzystwo Ubezpieczeń Europa S.A., a obejmuje wszystkich Klientów, którzy skorzystają z oferty Grecos Holiday między 17 września 2023 a 16 września 2024.

Czym jest gwarancja ubezpieczeniowa?

Suma gwarancyjna służy do pokrycia m.in. kosztów powrotu klientów do kraju i zwrotu wpłat za niezrealizowane usługi w sytuacji, gdy organizator nie jest w stanie ich zapewnić.

Dodatkowym zabezpieczeniem wakacji jest też TURYSTYCZNY FUNDUSZ GWARANCYJNY, stworzony ze składek od touroperatorów.

Zgromadzone w ten sposób środki służyć mają zaspokojeniu roszczeń klientów poszkodowanych w wyniku ogłoszenia przez danego touroperatora niewypłacalności.

Grecos gwarantuje bezpieczne wakacje

Grecos Holiday należy do Polskiego Związku Organizatorów Turystyki i jest również reprezentowany w jego władzach. Do podstawowych celów związku należy m.in. kształtowanie i usprawnianie relacji pomiędzy podmiotami operującymi na rynku usług turystycznych, a także propagowanie standardów etycznych i dobrych praktyk.

Firma Grecos Holiday jest członkiem Polskiej Izby Turystyki, największej ogólnopolskiej organizacji samorządu gospodarczego przemysłu turystycznego, zrzeszającej m.in. najważniejsze i największe biura podróży, agencje turystyczne, towarzystwa ubezpieczeniowe czy przewoźników.

Certyfikat potwierdza wysokie standardy prowadzonej działalności gospodarczej, a przede wszystkim jej przejrzystość finansową, ponieważ przyznawany jest na podstawie sprawozdań finansowych.

Certyfikat potwierdza wiarygodność i rzetelność przedsiębiorstw, a wydawany jest firmom, które nie mają niespłaconych zobowiązań notowanych w Krajowym Rejestrze Długów BIG SA.

To prestiżowe wyróżnienie, przyznawane przez Bisnode Polska firmom o najwyższej ocenie stabilności, których dane finansowe dają gwarancję wysokiego poziomu rentowności, zdolności i płynności finansowej.

Zakrojony na skalę ogólnopolską sondaż, przynosi firmom, producentom oraz usługodawcom odpowiedź na jedno z podstawowych pytań: które firmy/produkty/usługi obecnie są liderami jakości i innowacyjności w swojej branży. Wyróżnienia przyznawane przez organizatora konkursu - są tak naprawdę nagrodą polskiego klienta.

Elitarne grono marek, któremu rokrocznie, mimo zmieniających się trendów rynkowych, udaje się utrzymywać czołową pozycję w plebiscycie Laur Konsumenta / Klienta, zasługuje na specjalne wyróżnienie.

Ogólnopolski, promocyjny program konsumencki, prowadzony przez Redakcję Strefy Gospodarki, ogólnopolskiego, niezależnego dodatku dystrybuowanego wraz z Dziennikiem Gazetą Prawną. Jego celem jest wyłonienie najlepszych, w opinii konsumentów, marek i firm dostępnych oraz funkcjonujących na polskim rynku.

quote Zależy nam na budowaniu i wzmacniania zaufania wśród naszych
Klientów. Chcemy, by czuli się oni pewni stabilności naszej firmy
i nie mieli żadnych wątpliwości co do trafności dokonanego wyboru
Wojciech Skoczyński Prezes Zarzadu Grecos Holiday

Gwarancja bezpiecznych wakacji

z Grecos

O nas
19
SEZONÓW
bezpiecznych
wakacji
PONAD
MILION
zadowolonych
Klientów
BLISKO
250
HOTELI
w ofercie
80 MLN PLN
sumy gwarancyjnej
wakacji