Marcin Pietrzyk zaprasza

grecja po mojemu


Wycieczka objazdowa inna niż wszystkie!


Marcin Pietrzyk zaprasza

Chcesz odkryć prawdziwe oblicze Grecji? Ruszyć w podróż inną niż wszystkie i wkręcić się w Grecję na całego? Na sezon 2018 przygotowaliśmy dla Ciebie prawdziwy HIT! Wycieczkę objazdową „Grecja po mojemu”, która podczas wakacji 2017 skradła serca setek Polaków, rozszerzamy o nowe wersje! W tym roku możesz wybrać spośród 3 odsłon.

GRECJA PO MOJEMU 7

wersja 7-dniowa - poznasz tutaj najważniejsze miejsca kontynentalnej Grecji.

GRECJA PO MOJEMU 9

wersja wycieczki obejmująca zwiedzanie najważniejszych miejsc kontynentalnej Grecji, z rozszerzonym zwiedzaniem Aten i Salonik.

ATENY PO MOJEMU

to wyjątkowy city break z wakacyjnym smaczkiem! Nie tylko poznasz dokładnie Ateny i okolice, ale czeka Cię również plażowaniem na pobliskiej, malowniczej wyspie Egina.

TYLKO W GRECOSIE

  • najwyższy poziom merytoryczny
  • świetna lokalizacja hoteli w centrum odwiedzanych miast
  • wieczór grecki w cenie
  • książka Marcina Pietrzyka „Grecja po mojemu” w prezencie

GRECJA PO MOJEMU

  • sam wybierasz długość programu: 7 lub 9 dni (z rozszerzonym zwiedzaniem Salonik i Aten)
  • towarzyszyć Ci będą polskojęzyczny przewodnik lub polskojęzyczny pilot wraz z przewodnikiem
  • zabierzemy Cię na wieczór grecki

ATENY PO MOJEMU

  • odkryj Ateny i najpiękniejsze zakątki Attyki
  • plażowanie na olśniewającej wyspie Egina
  • tradycyjna grecka biesiada w wiosce Kalivia

Zabierzemy Was w podróż po Grecji niebanalnej.

Bogactwo zabytków, burzliwej historii i mitów. A to wszystko oprawione pięknymi krajobrazami, słońcem i przede wszystkim błogą grecką atmosferą. Ty wybierasz, która odsłona Cię interesuje. My dopilnujemy, abyś odwiedził wszystko warte zobaczenia!


"Chcecie poznać Grecję? Taką prawdziwą, grecką Grecję? Wybierzcie się na zwiedzanie trasą wytyczoną przez mojego przyjaciela Marcina Pietrzyka. Polakiem, który nie udaje Greka, tylko nim jest. I o Grecji wie wszystko. Każda wyprawa z Marcinem jest jak nowa przygoda. Wszyscy skręcają w prawo, on każe iść w lewo, bo tam są rzeczy dużo bardziej interesujące. Wiedza Marcina o Grecji jest imponująca i zaprawiona taką miłością do tego kraju, że i Wy wyjedziecie oczarowani. Marcin ze swadą opowiada o starożytności, ze znawstwem o współczesności. I jeszcze do tego lubi ludzi i ludziom o Grecji opowiadać. Dzięki niemu byłam tam, gdzie inni turyści nie dotarli, jadłam w górskich tawernach, odnalazłam puste plaże, ukryte wioski, piękne klasztory. I wracam do Grecji, bo ciągle mi mało."

Dorota Wellman

OD 1 699 PLN
Liczba miejsc ograniczona!

Zainteresowała Cię wycieczka "Grecja po mojemu"? Skontaktuj się z naszym konsultantem żeby zarezerwował miejsce dla Ciebie.
sprzedaz@grecos.pl
801 473 267

Gwarancja bezpiecznych wakacji

z Grecos

O nas
900 TYS.
zadowolonych
Klientów
14
SEZONÓW
bezpiecznych
wakacji
PONAD
270
HOTELI
w ofercie
72 MLN PLN
sumy gwarancyjnej
wakacji