ZMIEŃ TERMIN WAKACJI

Dla klientów, którzy mają wykupione wakacje w czerwcu 2020 r. z wylotem do 30.06, przygotowaliśmy atrakcyjne rabaty.* Warunki zmian różnią się w zależności od nowego terminu oraz oferty.

Zmiana na lipiec 2020

W przypadku zmiany samego terminu, cena wycieczki pozostaje bez zmian. W przypadku zmiany terminu i elementów oferty, otrzymasz rabat w wysokości 15%.

Zmiana na sierpień 2020

Otrzymasz rabat w wysokości 15%.

Zmiana na wrzesień i październik 2020

W przypadku zmiany samego terminu, cena wycieczki pozostaje bez zmian, z wyjątkiem sytuacji, gdy aktualnie jest ona niższa, wtedy zwracamy różnicę w cenie. W przypadku zmiany terminu i elementów oferty, obowiązuje aktualna cena wycieczki.

*Rabat liczony jest od wartości pierwotnej rezerwacji (wraz z usługami dodatkowymi, poza Turystycznym Funduszem Gwarancyjnym) oraz tylko dla rezerwacji w cenie wyższej od pierwotnej rezerwacji.

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE O ZMIANACH

DLACZEGO JESZCZE WARTO ZMIENIĆ, ZAMIAST ODWOŁYWAĆ?

BENEFITY Utrzymasz wszystkie benefity z dnia, w którym zawarłeś pierwotną umowę.

OFERTA Będziemy w stanie utrzymać pełną ofertę i z większym prawdopodobieństwem wypoczniesz w wymarzonym miejscu.

POŁĄCZENIA Linie lotnicze utrzymają połączenia, dzięki czemu polecisz na wakacje komfortowo i bezpiecznie – bez przesiadek.

BEZPIECZEŃSTWO Grecja i Cypr przygotowują szereg rozwiązań, aby przyjąć turystów, gdy tylko będzie to dla nich bezpieczne. Dotyczy to zarówno hoteli, lotnisk, jak i atrakcji turystycznych.

GRECJA i Cypr wskazywane są jako kierunki w Europie z jednym z najniższych współczynników zachorowań i zgonów spowodowanych Covid-19 w przeliczeniu na liczbę mieszkańców.

VOUCHER WAKACYJNY

Jeśli nie chcesz podejmować decyzji o zmianie od razu, skorzystaj z wakacyjnego vouchera i zyskaj możliwość realizacji nawet w sezonie 2021. Nie rezygnuj, wybierz voucher!

Voucher ma wartość 100% wpłaconej kwoty.

Możesz wykorzystać voucher w sezonie 2020 lub 2021.

Wpłacona kwota pozostaje zabezpieczona przez Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.


Możesz przekazać voucher innej osobie.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA REGULAMIN VOUCHERÓW

AKTUALNOŚCI

19.06.2020

Szanowni Klienci,

w związku z obecną sytuacją wyloty z terminem do 3.07.2020 zostały anulowane. Jesteśmy w trakcie kontaktowania się z Klientami, którzy mają zarezerwowany wyjazd w tym terminie. Prosimy o wyrozumiałość w oczekiwaniu na kontakt ze strony pracowników punktów sprzedaży, w których zostały zakupione wakacje.

Informujemy również, iż ulega wydłużeniu termin dopłaty dla rezerwacji z wylotem do 31.07. Dopłatę do pełnej kwoty za imprezę turystyczną należy wpłacić do 14 dni przed planowaną datą rozpoczęcia imprezy (wcześniej 30 dni).

Zapewniamy, że na bieżąco monitorujemy wszystkie komunikaty dotyczące obecnej sytuacji i reagujemy adekwatnie do wydarzeń.

Uwaga: W związku z ponownym otwarciem granic Polski oraz uruchomieniem połączeń lotniczych do Grecji, wznawiamy organizację imprez turystycznych już od lipca! Zapraszamy na Wielkie Greckie Wakacje!

MASZ PYTANIA?

Skontaktuj się ze swoim biurem sprzedaży lub naszym Biurem Obsługi Klienta.

Widok

Gwarancja bezpiecznych wakacji

z Grecos

O nas
18
SEZONÓW
bezpiecznych
wakacji
PONAD
MILION
zadowolonych
Klientów
BLISKO
250
HOTELI
w ofercie
25 MLN PLN
sumy gwarancyjnej
wakacji