Aktualne warunki wjazdu do Grecji dostępne są na stronie: travel.gov.gr/

NA LOTNISKU I W SAMOLOCIE

Główny Inspektorat Sanitarny we współpracy z Urzędem Lotnictwa Cywilnego przygotował na podstawie wytycznych Agencji Unii Europejskiej ds. Bezpieczeństwa Lotniczego zalecenia dotyczące bezpieczeństwa na lotniskach i na pokładzie samolotów, mające zminimalizować ryzyko rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2. Wszystko po to, żebyś podczas podróży miał pewność, że dołożono pełni starań dla Twojego komfortu podróży.

 • Zakryj usta i nos. Zmień maseczkę co 4 godziny.
 • Zachowaj 1,5-metrowy dystans (nie dotyczy osób podróżujących razem).
 • Dezynfekuj ręce ogólnodostępnymi środkami.
 • Płać bezgotówkowo.
 • Wjazd do Grecji możliwy jest pod warunkiem:
  - posiadania negatywnego wyniku testu antygenowego. Test należy wykonać na mniej niż 48 h przed przylotem do Grecji. Testy obowiązkowe są dla wszystkich, w tym dzieci od 12 lat (od dnia 12-tych urodzin). Zaświadczenie o negatywnym wyniku testu powinno zostać przygotowane w języku angielskim, zawierać imię i nazwisko oraz numer dokumentu tożsamości osoby podróżującej. Test należy przeprowadzić w laboratorium rekomendowanym przez resort zdrowia kraju pochodzenia podróżującego. Grecos we współpracy z Badania.pl umożliwia wykupienie testu antygenowego w promocyjnej cenie 100 zł poprzez stronę grecos.badania.pl. Test wykonany będzie w laboratorium Diagnostyka. Instrukcja wykupienia testu znajduje się w sekcji Najczęściej zadawane pytania poniżej.
  Na Internetowym Koncie Pacjenta można pobrać Europejski Certyfikat Covid z informacją o wyniku testu, czas ważności certyfikatu to 48h.
  LUB
  -posiadania negatywnego wyniku testu RT-PCR. Test należy wykonać na mniej niż 72 h przed przylotem do Grecji. Testy obowiązkowe są dla wszystkich, w tym dzieci od 12 lat (od dnia 12-tych urodzin). Zaświadczenie o negatywnym wyniku testu powinno zostać przygotowane w języku angielskim, zawierać imię i nazwisko oraz numer dokumentu tożsamości osoby podróżującej. Test należy przeprowadzić w laboratorium rekomendowanym przez resort zdrowia kraju pochodzenia podróżującego. Grecos we współpracy z Badania.pl umożliwia wykupienie testu RT-PCR w promocyjnej cenie 290 zł grecos.badania.pl. Test wykonany będzie w laboratorium Diagnostyka. Instrukcja wykupienia testu znajduje się w sekcji Najczęściej zadawane pytania poniżej. Na Internetowym Koncie Pacjenta można pobrać Europejski Certyfikat Covid z informacją o wyniku testu, czas ważności certyfikatu to 48h.
  Od 30.08 Ministerstwo Zdrowia umożliwia wykonanie testów PCR dla dzieci do 18. roku życia wyjeżdżających za granicę. Szczegóły znajdą Państwo na stronie Serwisu Rzeczpospolitej Polskiej: https://www.gov.pl/web/gov/zapisz-dziecko-na-test-na-koronawirusa-przed-wyjazdem-zagranicznym Wykonywany jest test PCR, który w tym przypadku zachowuje ważność 48h od momentu pobrania wymazu. Należy pamiętać, że osoba, która otrzyma skierowanie na test w ramach NFZ podlega kwarantannie do momentu otrzymania wyniku. Wynik opublikowany zostanie na subkoncie dziecka na koncie rodzica w Portalu Pacjenta (rodzica, który zgłosił dziecko do ubezpieczenia NFZ).
  LUB
  - podania ostatniej dawki szczepionki przeciwko COVID-19 – w zależności od ilości wymaganych dawek, najmniej 14 dni przed przybyciem do miejsca docelowego. Podróżujący zobowiązany jest do przedstawienia dowodu szczepień, wydanego przez organy publiczne i przetłumaczonego na język angielski. Powinno ono zawierać imię, nazwisko, nazwę szczepionki, daty podania dawek oraz oznaczenie wystawcy zaświadczenia.
  Zaświadczenie pobrać można z Internetowego Konta Pacjenta na portalu pacjent.gov.pl (dokument pdf oraz kod QR).Aby pobrać Europejski Certyfikat Covid z kodem QR – należy wejść w zakładkę Certyfikaty i kliknąć pobierz kod QR.
 • LUB
  - Wjazd do Grecji możliwy jest dla „ozdrowieńców”: którzy w badaniu na obecność wirusa SARS-CoV-2 uzyskali wynik pozytywny nie mniej niż 30 i nie więcej niż 180 dni przed planowaną podróżą.
  • Można to wykazać poprzez okazanie zaświadczania o pozytywnym wyniku testu molekularnego PCR lub antygenowego wykonanego przez certyfikowane laboratorium w okresie 30-180 dni poprzedzających podróż i zaświadczenia lekarskiego potwierdzającego, że jego posiadacz miał pozytywny wynik testu na obecność infekcji wirusowej wywołanej SARS-CoV-2. W przypadku gdy podróżny nie dysponuje wynikiem wcześniej wykonanego testu, może zwrócić się do laboratorium, które wykonało test i pozyskać zaświadczenie o wykonanym teście. Laboratorium powinno znajdować się na certyfikowanej liście: https://www.gov.pl/web/zdrowie/lista-laboratoriow-covid. Zaświadczenie musi zawierać dokładne dane osobowe podróżującego oraz datę przebycia koronawirusa oraz być wystawione po angielsku.
  • Aby przedstawić Europejski Certyfikat Covid pobrany z Internetowego Konta Pacjenta – należy wejść w zakładkę Certyfikaty i kliknąć pobierz kod QR.
  Zaświadczenie musi zawierać dokładne dane osobowe podróżującego oraz datę przebycia koronawirusa.
 • PLF: Zgodnie z informacją MSZ zaleca się, aby formularz wypełnić na nie mniej niż 24h przed wylotem. Zgodnie z travel.gov.gr należy to zrobić przed podróżą do Grecji, ale dla Państwa bezpieczeństwa zalecamy nie odkładać tego do dnia wylotu, a formularz wypełnić wcześniej. Formularz PLF (Passenger Locator Form), znajduje się na stronie: travel.gov.gr/#/form
 • Formularz jest w języku angielskim, dlatego udostępniamy instrukcję wypełnienia formularza TUTAJ Sprawdź adres swojego hotelu (jest wymagany w formularzu): www.grecos.pl/adresy Po wypełnieniu formularza na Twoją skrzynkę e-mailową zostanie wysłane potwierdzenie wypełnienia formularza, a po zweryfikowaniu Twoich danych - wypełniony formularz z unikalnym QR kodem, który musisz okazać na lotnisku docelowym w formie elektronicznej (w telefonie) lub wydrukowany. Jest to warunek konieczny, aby wejść na pokład samolotu.
  Uzupełniając PLF dla dzieci poniżej 12 lat sugerujemy zaznaczać, że dziecko posiada negatywny test covid.
  Uwaga: Każdy podróżny powinien mieć swój własny PLF. Wymagane jest, aby każdy podróżny dodał w swoim formularzu podróżujących z nim członków rodziny (dzieci poniżej 18 lat bezwzględnie należy dopisać do rodzica) oraz niespokrewnionych towarzyszy podróży.
  Jeśli zmianie ulegnie nr lotu, musisz zaktualizować formularz lokalizacyjny PLF. Możesz to zrobić po zalogowaniu się na swoje konto na travel.gov.gr Kliknij w 3 kreseczki w prawym górnym rogu, wybierz My Dashboard i ikoną kredki w Actions edytuj PLF. Możesz to zrobić do maksymalnie 22:59 w wieczór poprzedzający dzień wylotu.
 • Wypełnij i wydrukuj:
  1. Wypełnij on line Kartę Lokalizacyjną Pasażera (KLP) na stronie https://www.gov.pl/web/gov/wypelnij-klp. Przepis obowiązuje podróżnych wracających do Polski od 17.07. Tym samym zastąpiona zostaje papierowa wersja Karty. Linie lotnicze wymagają uzupełnienia formularza online i okazania dowodu podczas odprawy. Jeśli system online nie będzie dostępny, należy wypełnić papierową wersję dostarczoną przez personel. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez przewoźników, osoby, które nie wypełniły formularza nie zostaną wpuszczone na pokład samolotu. Szczegółowe informacje na stronie: https://www.gov.pl/web/gov/wypelnij-klp
  2. deklarację pasażera dla celów ochrony zdrowia publicznego w związku z COVID-19 (ICAO): POBIERZ TUTAJ
  3. deklarację zdrowia w liniach lotniczych Enter Air: POBIERZ TUTAJ
  4. deklarację zdrowia w liniach lotniczych Smartwings: POBIERZ TUTAJ
  5. w liniach lotniczych BUZZ (ex. Ryan Air Sun) deklaracja ustna.
  Sprawdź tutaj, jaką linią polecisz na wakacje.
 • Zweryfikuj ostateczny rozkład lotów.
  Pamiętaj, że rozkład do 24 h przed wylotem może się jeszcze zmienić. Rozkład możesz śledzić na bieżąco na TUTAJ. Jeśli zmianie ulegnie nr lotu, musisz zaktualizować formularz lokalizacyjny PLF. Zwróć uwagę, czy przy zmianie godzin wylotu Twój test COVID-19 nie stracił ważności.
 • Zmierz temperaturę przed wyjściem z domu.
 • Ze względu na wydłużone procedury bezpieczeństwa staw się do odprawy na 3 h przed odlotem.
 • Nie ustawiaj się w kolejce przed bramką. Stosuj się do poleceń załogi.
 • Ponadto:

 • W terminalach mogą przebywać tylko pasażerowie, członkowie załóg linii lotniczych i pracownicy lotniska. Osoby towarzyszące mogą wejść do terminala tylko, jeśli to konieczne, np. w przypadku opieki nad osobą niepełnosprawną.
 • Obsługa może zmierzyć Ci temperaturę przed wejściem do terminala. Lotnisko ma prawo odmówić wpuszczenia osoby z temperaturą powyżej 38 stopni.
 • Zamknięto palarnie i place zabaw dla dzieci.
 • Zajmij miejsce zgodnie z wytycznymi załogi. Rodziny i osoby podróżujące razem mogą siedzieć obok siebie.
 • Unikaj przemieszczania się po samolocie.
 • Wypełnij kartę lokalizacyjną z danymi: imię i nazwisko, numer miejsca, na którym siedziałeś oraz dane kontaktowe.
 • Ponadto:

 • Na pokładach samolotów stosuje się filtry HEPA, mające polepszyć jakość powietrza.
 • Wnętrze samolotu jest dodatkowo dezynfekowane.
 • Ograniczono serwis pokładowy. Wprowadzono możliwość sprzedaży tylko zapakowanego jedzenia.
 • Opuść terminal jak najszybciej po otrzymaniu bagażu.
 • Ponadto:

 • Obsługa lotniska docelowego ponownie może zmierzyć temperaturę wybranym pasażerom.
 • W terminalu mogą przebywać tylko pasażerowie, członkowie załóg linii lotniczych i pracownicy lotniska. Osoby witające będą miały swoje stanowiska na zewnątrz terminala.
 • Wybiórczo będą przeprowadzane testy na obecność wirusa SARS-CoV-2, a w przypadku pozytywnego wyniku obowiązywać będzie 14-dniowa kwarantanna. Po wykonaniu testu pasażer udaje się do swojego hotelu. Dopiero po opublikowaniu wyniku testu podejmowane są ewentualne działania mające na celu zminimalizowanie ryzyka rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2.

HOTELE I ZWIEDZANIE GRECJI

Grecki Rząd przygotował zalecenia dotyczące bezpieczeństwa w hotelach, podczas transferów i wycieczek fakultatywnych, mające zminimalizować ryzyko rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2. Stosując się do nich zwiększasz bezpieczeństwo swoje i innych podróżnych, dzięki czemu masz możliwość spędzić beztroskie wakacje.

 • Zakryj usta i nos w przestrzeniach wspólnych: recepcja, lobby, autokary/autobusy, restauracje, sklepy, taksówki, szpitale, przychodnie, centra Spa, supermarkety, banki, salony fryzjerskie, piekarnie etc. Nakaz zakrywania ust i nosa w otwartych przestrzeniach dotyczy w przypadku dużych skupisk ludzkich. Za nieprzestrzeganie obowiązku noszenia maski grozi kara grzywny w wysokości od 300 euro.
 • W pomieszczeniach zamkniętych poza hotelowych jak restauracje, puby, dyskoteki, kina, ale też otwartych przestrzeniach, gdzie przebywa dużo ludzi np. w otwartych teatrach itp. Od 15 lipca przebywać mogą jedynie osoby zaszczepione, ozdrowieńcy lub osoby, które okażą negatywny wynik testu wykonanego w ciągu 48 h. Należy posiadać przy sobie paszport covidowy z kodem QR. Aktualne zalecenia znajdą Państwo na stronie: Destination Greece. Health first! Szybkie testy w cenie około 10 Euro dostępne są w aptekach, klinikach. Ich spis dostępny jest na stronie: COVID-19-visitgreece.gr
 • Zachowaj 2-metrowy dystans (nie dotyczy osób podróżujących razem).
 • Dezynfekuj ręce ogólnodostępnymi środkami.
 • Płać bezgotówkowo.
 • Ponadto:

 • W przypadku wykrycia u turysty wirusa SARS-CoV-2 podczas wakacji w Grecji, testy na jego obecność, pobyt w szpitalu i/lub w hotelu na kwarantannie odbywa się na koszt państwa greckiego, wystarczy okazać dowód osobisty lub paszport. Zachęcamy jednak, aby dodatkowo wyrobić darmową kartę EKUZ.
  Podstawowy Pakiet Ubezpieczenia, który posiada każdy Klient, jadący na wakacje z Grecosem, nie pokrywa kosztów leczenia Covid-19 oraz związanych z zakupem biletu powrotnego w przypadku Covid-19. W naszej ofercie posiadamy również Pakiet Ubezpieczenia Optymalny lub VIP, w których koszty leczenia oraz koszty transportu do Polski (do określonej kwoty w zależności od Pakietu) pokryte są przez Towarzystwo Ubezpieczeń EUROPA S.A.
 • Wnętrze autokaru jest dezynfekowane po każdym transferze.
 • Dozwolona liczba pasażerów w autokarze to 85% jego wypełnienia.
 • Auto jest czyszczone i dezynfekowane po każdym kliencie.
 • Pojazdy przeznaczone do użytku publicznego (np. taksówki, wynajmowane pojazdy specjalne) i samochody prywatne, a także prywatne samochody wynajmowane z szoferem mogą przewozić do 2 pasażerów oprócz kierowcy.
 • Rodziny z dziećmi mogą podróżować razem. Dorośli członkowie rodziny muszą okazać dokument potwierdzający, że są rodziną.
 • W celu dezynfekcji, czyszczenia i wentylacji pokoi wydłużono czas wymeldowania i zameldowania (wymeldowanie do 11.00 i zameldowanie od 15.00).
 • Wstęp do pokojów mają tylko osoby będące gośćmi hotelowymi oraz obsługa hotelu.
 • Możliwość korzystania z bufetu w ramach all inclusive w jednorazowych rękawiczkach.
 • Obowiązuje 2-metrowy dystans pomiędzy osobami, stolikami i siedzeniami.
 • Siedzenia i stoły dezynfekowane są po każdym kliencie.
 • Wszystkie restauracje, kawiarnie, bary i kuby otwarte najpóźniej już od połowy maja 2021.
 • Obowiązuje 2-metrowy dystans pomiędzy siedzeniami należącymi do różnych parasoli.
 • Siedzenia i stoliki dezynfekowane są po każdym kliencie.
 • Wyłączono z użytku kryte baseny.
 • W zbiorniku wodnym na świeżym powietrzu może znajdować się w danym momencie jedna osoba na 5 m2 powierzchni wody.
 • Woda chlorowana jest zgodnie z ustanowionym prawem. Ponadto zbiorniki wodne są regularnie czyszczone i dezynfekowane.
 • Powyższe zasady dotyczą także funkcjonowania aquaparków hotelowych.
 • Animacje Grecosa dla dorosłych i nastolatków w Klubach OPA! Grecos odbywają się tylko na świeżym powietrzu z zachowaniem dystansu pomiędzy uczestnikami i zasad obowiązujących w basenach (jedna osoba na 2,5 m2 powierzchni wody). Akcesoria do sportów i zabaw są dezynfekowane po każdej turze zajęć.
 • Animacje dla dzieci w ramach Klubów Delfinki odbywają się głównie na świeżym powietrzu – w pomieszczeniach tylko w przypadku niewielkich grup (w zależności od wielkości mini klubu), z zachowaniem odległości pomiędzy dziećmi i zaleceń sanitarnych. Akcesoria do zabaw dezynfekowane są po każdej turze zajęć.
 • Jeśli możesz, ogranicz korzystanie z wind. Dezynfekuj ręce przy wejściu i wyjściu.
 • Ponadto:

 • Spotkanie informacyjne i dyżury rezydenta odbywają się z zachowaniem zaleceń sanitarnych (maseczki oraz 2-metrowy dystans).
 • Informacje o funkcjonowaniu infrastruktury (stref Spa i medycznych, sklepów, stref zabaw dla dzieci, sal konferencyjnych, kinowych, siłowni i innych) poszczególnych hoteli dostępne są na stronach hotelowych na GRECOS.PL

ZALECENIA PO POWROCIE DO POLSKI

Na postawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 29.03.2021 r. wszyscy Podróżni wracający z Grecji do Polski są zobowiązani do odbycia 10-dniowej kwarantanny (licząc od dnia następującego po przekroczeniu granicy). Wszyscy podróżujący powracający do kraju będą kierowani na kwarantannę.

Aby zostać zwolnionym z kwarantanny należy posiadać negatywny wynik testu na COVID-19 (PCR lub antygenowy) wykonanego po przekroczeniu granicy w okresie 48 godzin. Laboratorium wykonujące test musi wprowadzić ten wynik do systemu informatycznego państwowej inspekcji sanitarnej.

Turyści zwolnieni będą z obowiązkowej kwarantanny również, jeżeli będą posiadać negatywny wynik testu na COVID-19 (PCR lub antygenowy) w języku polskim lub angielskim, wykonany w ciągu 48 godzin przed przekroczeniem granicy. Wynik należy okazać przedstawicielowi Straży Granicznej. Jeśli funkcjonariusz nie poprosi nas o przedstawienie zaświadczenia, należy samodzielnie skontaktować się z sanepidem, aby kwarantanna została zniesiona.

Akceptowane są zarówno testy PCR, jak i antygenowe. Wykonanie oraz opłacenie testu leży w gestii Podróżnego.
Grecos we współpracy z Badania.pl umożliwia wykonanie testu po powrocie do Polski poprzez wykupienie go na platformie Badania.pl na stronie grecos.badania.pl.
- Test antygenowy w promocyjnej cenie 70 zł/os.
- Test PCR w promocyjnej cenie 290 zł/os. z zaświadczeniem po angielsku

Na postawie Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 19 marca 2021 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, z obowiązku kwarantanny nie stosuje się w przypadku przekraczania granicy Rzeczypospolitej Polskiej przez osoby, którym wystawiono zaświadczenie o wykonaniu szczepienia ochronnego przeciwko COVID-19 szczepionką, która została dopuszczona do obrotu w Unii Europejskiej. Zwolnione z kwarantanny są również przez osoby, które zakończyły izolację w warunkach domowych, izolację albo hospitalizację z powodu zakażenia wirusem SARS-CoV-2, nie później niż 6 miesięcy przed dniem przekroczenia granicy Rzeczypospolitej Polskiej.

Z kwarantanny zwolnione są dzieci poniżej 12 roku życia podróżujące z dorosłymi, którzy mają negatywny wynik testu (48 godzin przed przekroczeniem granicy) albo pod opieką osób zaszczepionych przeciwko covid-19, gdy od podania pełnej dawki minęło co najmniej 14 dni.

GWARANCJA BEZPIECZNYCH WAKACJI

Jesteśmy wiodącym organizatorem wakacyjnych wyjazdów polskich turystów do Grecji. Na nasz sukces pracuje zespół profesjonalistów, dla których Grecja to nie tylko turystyczna destynacja, ale przede wszystkim pasja. Od 17 sezonów organizujemy wakacje dla ponad miliona Polaków. Sprawdź, w jaki sposób dbamy o Twoje bezpieczeństwo na Wielkich Greckich Wakacjach.

Gwarancja ubezpieczeniowa Grecosa

Dbając o zaufanie Klientów i chroniąc ich wypoczynek, firma Grecos Holiday uzyskała kwotę gwarancji ubezpieczeniowej na sezon 2021 aż 25 000 000 zł.

Nowa gwarancja została wystawiona przez Towarzystwo Ubezpieczeń Europa S.A. i obejmuje wszystkich Klientów, którzy skorzystają z oferty Grecos Holiday między 17 września 2020 a 16 września 2021.

Suma gwarancyjna służy do pokrycia m.in. kosztów powrotu klientów do kraju i zwrotu wpłat za niezrealizowane usługi w sytuacji, gdy organizator nie jest w stanie ich zapewnić.

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny został stworzony ze składek touroperatorów. Zgromadzone w ten sposób środki mają służyć zaspokojeniu praw klientów poszkodowanych w wyniku ogłoszenia przez danego touroperatora niewypłacalności, np. powrotu do kraju, zwrotu wpłat za niezrealizowane lub częściowo zrealizowane usługi. Środki zebrane na koncie TFG uruchamiane są, gdy środki z gwarancji ubezpieczeniowej okazują się niewystarczające.

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny zabezpiecza również 100% wpłaty na voucherach wakacyjnych wybieranych przez klientów jako rozliczenie kwoty wpłaconej na rezerwacje objęte anulacją.

Ubezpieczenie w cenie imprezy turystycznej

W cenie imprezy masz zagwarantowane ubezpieczenie w wariancie PODSTAWOWYM Towarzystwa Ubezpieczeń Europa S.A. (Nr Polisy: GRZ/9/2014). Ubezpieczenie to obejmuje pokrycie kosztów leczenia, ratownictwa i transportu do sumy 9.500 EUR, w tym kosztów ratownictwa do 5.000 EUR, wypłatę świadczenia za nieszczęśliwy wypadek do kwoty 1.000 EUR, ochronę bagażu podróżnego do sumy 100 EUR.

W trosce o bezpieczeństwo klientów rekomendujemy zakup wyższego wariantu ubezpieczenia, tj. OPTYMALNEGO lub VIP, które w sezonie 2021 pokrywa również leczenie COVID-19. Wyższe kwoty świadczeń w przypadku niespodziewanej choroby, wypadku lub skradzionego bagażu, dodatkowa ochrona OC oraz ochrona w zakresie chorób przewlekłych i szkód powstałych pod wpływem alkoholu zapewnią udane i komfortowe wakacje.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

COVID-19

Szczegółowe informacje na temat wirusa Covid-19 oraz kwarantanny znajdziesz na stronie: https://www.gov.pl/web/koronawirus/pytania-i-odpowiedzi

TESTY COVID-19

Dla wszystkich Klientów Grecos we współpracy z Badania.pl przygotowaliśmy testy covid-19 w specjalnych niższych cenach: 290 zł za test RT-PCR z zaświadczeniem w języku angielskim oraz 100 zł/os. za test antygenowy z zaświadczeniem w języku angielskim. Test wykupić można poprzez stronę grecos.badania.pl, a samo badanie zrealizować w laboratoriach sieci Diagnostyka.
Przed wykupieniem testu prosimy o kontakt z wybranym przez Państwa laboratorium, w celu weryfikacji godzin wykonywania wymazów.
Idąc na wymaz należy zabrać ze sobą dokument tożsamości z jakim będą Państwo przekraczać granicę.
Wynik prosimy wydrukować i zabrać ze sobą na lotnisko.
Procedura wykupienia testu
Lista laboratoriów: grecos.badania.pl/punkty-pobran
Po powrocie do Polski na powyższej stronie można wykupić test antygenowy w cenie 70 zł/os.

LOTNISKA – INFORMACJE O TESTACH

Tabela testów na lotniskach

CHCESZ OTRZYMAĆ OFERTĘ NA WAKACJE 2021?

Skontaktuj się z Twoim wakacyjnym konsultantem lub wypełnij formularz.

Gwarancja bezpiecznych wakacji

z Grecos

O nas
18
SEZONÓW
bezpiecznych
wakacji
PONAD
MILION
zadowolonych
Klientów
BLISKO
250
HOTELI
w ofercie
25 MLN PLN
sumy gwarancyjnej
wakacji