OŚWIADCZENIE


W dwóch hotelach, w miejscowościach Mati i Kinetta, które objął pożar, przebywało 151 Klientów Grecosa. Wszystkie osoby są pod opieką rezydentów. Goście hotelu Kinetta Beach Resort & Spa kontynuują swój pobyt w warunkach nie stwarzających żadnego zagrożenia dla życia i zdrowia. Goście hotelu Ramada Attica Rivera zostali ewakuowani w nocy przez greckie służby ratunkowe i policję. Wszystkim tym Klientom zapewniliśmy nocleg i opiekę w hotelu w Atenach.

Z przykrością potwierdzamy, że doszło do tragicznego wypadku. W pobliżu miejscowości Mati, zatonęła łódź z 10 osobami różnych narodowości. Na pokładzie znajdowało się też dwoje naszych Klientów, których niestety nie udało się uratować.

Rodzina ofiar jest pod opieką psychologa i rezydentów. Wszystkim osobom udzielana jest pomoc i niezbędne informacje. Sytuacja na miejscu jest stabilna i nie ma żadnego zagrożenia dla życia i zdrowia turystów.

Osoby, które zaplanowały pobyt w hotelu Ramada Attica Riviera dostaną nową propozycję wyjazdu. W przypadku pobytu w hotelu Kinetta Beach Resort & Spa wyjazd może być kontynuowany. Możliwość dotyczy osób, których wylot odbędzie się do 6 sierpnia włącznie.

Więcej informacji o aktualnej sytuacji w Attyce można uzyskać pod numerem 61 279 74 80.

Gwarancja bezpiecznych wakacji

z Grecos

O nas
18
SEZONÓW
bezpiecznych
wakacji
PONAD
MILION
zadowolonych
Klientów
BLISKO
250
HOTELI
w ofercie
25 MLN PLN
sumy gwarancyjnej
wakacji